Sık Sorulan Sorular

S- Avrupa uçak bileti kampanyasından faydalanmak için ne yapmalıyım?

C- 21 Temmuz 2014 - 31 Mart 2015 tarihleri arasında Türkiye çapında kampanyaya katılan tüm Samsung yetkili satış noktalarından, Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti (Samsung) ithalatı Galaxy K Zoom cep telefonu satın almanız gerekmektedir.

S- Avrupa uçak bileti kampanyasından nasıl faydalanabilirim?

C- Çift kişilik Avrupa Uçak Bileti kampanyasından faydalanabilmek için 21 Temmuz 2014 - 31 Mart 2015 arasında Galaxy K Zoom satın almanız ve kutu içinde çıkan hediye çeki üzerinde yer alan kampanya kodunu 1 aylık ürün iade süreci dolduktan sonraki 1 ay içerisinde www.kzoomileavrupaya.com sitesine girerek rezervasyon formuna ulaşıp çift kişi bilgisi ile doldurup çıktısını almanız gerekmektedir. Alışveriş faturasının aslı veya fotokopisini  ve de rezervasyon formunu, ürün iade sürecinden sonraki 1 ay içerisinde(fatura tarihi dikkate alınacaktır), aşağıda bilgileri verilen kampanya düzenleyicisine kurye, posta veya kargo yolu ile göndermeniz gerekmektedir.

S- Hangi şehirlerden Avrupa’ya gidiş-dönüş uçak biletimi kullanabilirim?

C- İstanbul, İzmir, Antalya ve Ankara hava limanlarının birinden çift kişilik gidiş-dönüş uçuş hakkı kullanılabilir. 

S- Hangi Avrupa şehirlerine seyahat edebilme şansım var?

C- Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Milano, Paris, Londra, Viyana, Münih, Berlin, Roma ve Atina şehirlerinden birine çift kişilik gidiş-dönüş uçak biletinizi kullanabilirsiniz.    

S- Rezervasyon formunda dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

C- Her iki kişi de oluşturulan rezervasyon formunda 3 farklı varış noktası, 3 farklı gidiş - dönüş uçuş tarihi ve 3 tarih arasında da en az 2 hafta belirtilmiş olmalıdır. Eğer belirtilmemişse rezervasyon formu yanlış doldurulmuş sayılacak ve geçersiz kabul edilecektir. Öncelikle ilk tercihler değerlendirmeye alınacak olup 2. veya 3. tarihler de verilebilir. Değişiklik veya alternatif tarih isteme hakki yoktur.

Çift kişilik rezervasyon bilgilerinden biri, alışveriş faturasının aslı veya fotokopisi üzerindeki kişi ile aynı olması gerekmektedir.

Oluşturulan rezervasyon formunda yer alan isimlerin pasaportta geçen isimler olmasına dikkat edilmelidir.

S- En erken ne zaman uçabilirim?

C- Talep edilebilecek ilk gidiş uçuş tarihi başvuru tarihinden itibaren 6 hafta sonrası olmalıdır. En son geri (uçuş) dönüş tarihi 19 Aralık 2015'tir. 

S- Alışveriş kutusunun içinden katılım kodu çıkmadığı takdirde ne yapmalıyım?

C- BA Life'a ulaştığınız takdirde size yedek kod verilecektir.

S- Gerektiği durumda kampanya ile edindiğim bilette değişiklik veya biletin iadesini talep edebilir miyim?

C- Uçuş teklifini aldıktan ve/veya onayladıktan sonra değişiklik veya iptal talep edilemez.    

S- Pasaport, vize, hotel ve seyahat ve seyahat sigortası gereksinimleri için ne yapılabilir?

C- Seyahat edenler yanlarında geçerli pasaport bulundurmakla yükümlüdürler. Tüm yasal gereklilikler, vize, seyahat edilen ülke ve havayoluna ilişkin yasal gerekliliklerde dahil olacak şekilde seyahat eden şahıslar için bağlayıcıdır.

S- Tarafıma sunulan uçuş bilgisini biletlemeye çevirmek için yapmam gerekir?

C- Havalimanı vergisi (bu vergileri kapsayan yakıt harcı, sigorta bedeli, kalkış ve iniş yapılan havalimanları vergileri her ülkeye göre farklı sayıdadır.) ve servis bedelini ödeyerek size sunulan rezervasyon bilgisini biletlemeye çevirebilirsiniz.

S- Biletleme için gereken havaalanı vergisi ve servis bedelini hangi kanallardan yapabilirim?

C- Havalimanı vergileri (bu vergileri kapsayan yakıt harcı, sigorta bedeli, kalkış ve iniş yapılan havalimanları vergileri her ülkeye göre farklı sayıdadır. ) ve harçlarının ( bilet kesim ücreti 10 €) ödemesi sadece kredi kartı (VISA yada Master Card) ile yapılacaktır, para havalesi geçerli değildir.

S- Rezervasyon formumun kampanya düzenleyici BA Life’ın eline geçtikten 5 gün sonra benimle iletişime geçilmediyse ne yapmalıyım?

C- Hafta içi 09.30 - 18:00 arasında kampanya düzenleyicisine 0212 243 50 42 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. (Türkiye Cumhuriyeti resmi tatil günlerinde danışma hattı hizmeti verilmemektedir.)