Samsung Galaxy K Zoom ile Avrupa’ya Çift Kişilik Uçak Bileti Kampanyası

Bu kampanya Türkiye'de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş katılımcılara açıktır.

Çift Kişilik Avrupa Uçuş Kampanyası teklifinden 21 Temmuz 2014 - 31 Mart 2015 tarihleri arasında Türkiye çapındaki tüm yetkili Samsung satış noktalarından, (Evkur mağazalarından alınan ürünler kampanyaya dahil değildir) Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti (Samsung) ithalatı Galaxy K Zoom cep telefonu satın alan müşteriler yararlanma hakkına sahip olacaktır.

1. Bu kampanya, tüm hava limanı vergileri (bu vergileri kapsayan yakıt harcı, sigorta bedeli, kalkış ve iniş yapılan havalimanları vergileri her ülkeye göre farklı sayıdadır) ve harçlar (bilet kesim ücreti 10 €) katılımcıya ait olacak şekilde Ankara, İstanbul, Antalya ve İzmir havalimanlarından Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Paris, Londra, Viyana, Berlin, Roma, Atina, Milano ve Münih varış noktalarından birine, ekonomi sınıfında çift kişilik gidiş - dönüş uçuş bileti hediye çeki hakkı kazandırır.

2. Kampanya katılımı şahıslarla sınırlıdır, şirketler kampanyadan faydalanamazlar.

3. Her bir rezervasyon ve her bir uçuş için sadece bir hediye çeki kullanılabilir. Diğer katılımcılar ile beraber aynı uçuşta yer alınması garanti edilmez. Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

4. Müşterinin Avrupa Uçak Bileti hakkından faydalanabilmesi için www.kzoomileavrupaya.com  sitesine girerek, Samsung Galaxy K Zoom cep telefonu alışveriş kutusunun içinde bulunan kampanya kuponu üzerindeki katılım kodunu kullanarak (Ürün alımlarında koşullar sağlanıyorsa ve kutunun içerisinden kampanya kuponu çıkmadı ise, hafta içi 09:30 - 18:00 saatleri arasında BA Life'ın 0212 243 50 42 numarası aranarak da başvuru işlemleri için gerekli olan kampanya kodu talep edilebilir.) rezervasyon formuna ulaşması ve çift kişilik eksiksiz doldurup çıktısını alması gerekmektedir.

5. Alışveriş faturasının aslı veya fotokopisi ve de rezervasyon formunu, alışveriş tarihinden itibaren satın alınan ürünün 30 günlük iade süresi bitimini takiben en geç 30 gün içerisinde kampanya düzenleyicisine göndermesi gerekmektedir (BA Life Pazarlama Organizasyon Ltd. Şti, Maslak Mah. Meydan Sok.No:3/29 Maslak/Sarıyer / İstanbul.)

6. Gönderilerin posta, kurye veya kargo yoluyla yapılması zorunludur, elden getirilen belgeler kabul edilmez. Evrakların asıllarının kampanya düzenleyicisine ulaşması ile birlikte, başvuru tamamlanmış olacak ve işlemlere başlanacaktır.

7. Uçuş teklifini sunmak ve de kampanya tarafından karşılanmayan vergi ve harçlar konusunda bilgi vermek amacı ile BA Life tarafından müşteri telefon, e-posta ve SMS ile bağlantı kurulacaktır.

8. Uçuş teklifi, tercih edilen varış noktası ile tarihler dikkate alınarak, kampanya düzenleyicisi tarafından anlaşmalı hava yollarının uygunluk durumuna göre belirlenecektir. Katılımcının havayolu firması seçme hakkı bulunmamaktadır.

9. Öncelikle ilk uçuş ve varış noktası tercihleri değerlendirilecek olup, Türkiye Cumhuriyeti resmi tatil dönemleri ile varış noktasındaki özel olaylar, fuarlar veya yerel tatiller nedeniyle uçuşlar kısıtlanabilir ve katılımcıya 2. veya 3. Tercihlerine ait uçuş teklif edilebilir.

10. Katılımcı, kendisine sunulan uçuş teklifi onayını 24 saat veya 24-48 saat içerisinde kampanya düzenleyicisine danışma hattı arayarak veya teklif e-postasını yanıtlayarak bildirmelidir.

11. Katılımcı tarafından onay verilen uçuşun vergi tutarının tahsilatın gerçekleşebilmesi için uçuş teklifi ile birlikte gönderilmiş olan Mail Order Formu (kredi kartın fiziksel olarak bulunmadığı ortamda posta, telefon veya internet aracılığı ile yapılabilen kredi kartı ödeme talimatıdır) eksiksiz doldurup ve imzalanarak uçuş teklifi e-postasına cevaben gönderilmedir. Mail Order Formu göndermeyen katılımcıların biletleme işlemleri, güvenlik nedeniyle, gerçekleştirilemez.

12. Katılımcı, uçuş teklifini onaylandıktan ve bilet işlemleri gerçekleştirildikten sonra herhangi bir iptal ya da değişiklik talep edemez, BA Life'dan başka bir kampanya katılımı, tazminat veya sair ödeme talep edemez.

13. Hava limanı vergileri, bilet servis bedeli, seyahat sigortası ve seyahat acentası veya uçuş firması tarafından talep edilen diğer ek masraflar kampanya kapsamına dahil değildir ve geçerli oldukları yerlerde, uçuş teklifinin kabul edilmesini takiben, katılımcı tarafından ödenmelidir. Bu ücretler uçuş teklifinin onaylanmasından sonra geri iade edilemezler. Hava limanı vergileri ve harçlarının ödemesi sadece kredi kartı (VISA ya da MasterCard) ile gerçekleşebilir, para havalesi geçerli değildir. Kredi kartı bilgilerinin uçuşu yapacak kişilerden en az biri ile aynı olması gerekmektedir.

14. Ne Samsung ne BA Life ne de Yetkili Satış Kanalları uçuşların iptali, gecikmesi, havayolu firması tarafından uçuş saat ve rotalarında değişiklik yapılması ya da ertelenmesi durumlarından sorumlu tutulamaz. Samsung ve BA Life savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarda kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

15. Organizasyoncu, onun vekilleri veya acentalar havayolları tarafından sunulan hizmetin müsaitlik durumunu ve kalitesini ve bundan doğacak farklılıkları garanti etmemektedirler.

16. Organizasyonu düzenleyen firmanın yetkisi dışındaki durumlardan oluşan faktörlerden meydana gelen durumlarda herhangi bir finansal ya da şahsi tazminat talep edilemez.

17. Ne Samsung ne BA Life ne de Yetkili Satış Kanalları kayıp, çalınan, hasar gören veya kargo/postane gönderileri teslim edilmeyen ve okunamayacak şekilde ya da yanlış doldurulmuş katılım formu ve/veya rezervasyon formu için herhangi bir yükümlülük taşımaz. Kargo/postane gönderi takibi müşterinin sorumluluğundadır.

18. Seyahat edenler yanlarında geçerli bir pasaport bulundurmakla yükümlüdürler. Tüm yasal gereklilikler, vize, seyahat edilen ülke ve havayoluna ilişkin yasal gereklilikler de dahil olacak şekilde seyahat eden şahıslar için bağlayıcıdır. Samsung, BA Life ve Yetkili Satış Kanalları bunlar için herhangi bir yükümlülük kabul etmez. Tüm seyahat eden şahıslar kendi seyahat sigortalarından sorumludurlar.


19. Şahsi bilgileriniz (ör: Ad, E-posta Adresi, ikamet Adresi, Telefon Numarası vs.) seyahatiniz ile ilgili işlemlerin yapılabilmesi için bilgilerinizi anlaşma ortaklarımız (ör: havayolu firması, seyahat organizasyonunu düzenleyen firma vs.) ile paylaşmaktayız. Kampanyaya katılarak, bu hususu kabul etmiş sayılırsınız.

20. Samsung K Zoom Çift Kişilik Avrupa Uçak Bileti Kampanyası, direkt Avrupa uçuşu bulunan havaalanlarından uçulması şartıyla geçerlidir.

21. Bu kampanya stoklarla sınırlıdır. Biletin parasal karşılığı talep edilemez.

22. Kampanya katılımı ile kampanya koşullarının kabul edildiği varsayılır. Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Yetkili Kurum ve Tüketici Danışma Hattı:
BA Life Marketing,  Maslak Mah. Meydan Sok.No:3/29 Maslak/Sarıyer / İstanbul.

İrtibat Numarası hafta içi 9:30 - 18:00     0212 243 50 42
(Türkiye Cumhuriyeti resmi tatil günlerinde danışma hattı hizmeti verilmemektedir.)